Гель-лаки Oxxi

Сортування:
Гель-лак Oxxi №001, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №002, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №003, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №004, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №005, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №006, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №007, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №008, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №010, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №011, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №012, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №013, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №014, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №015, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №016, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №017, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №018, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №019, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №020, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №021, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №022, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №023, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №024, 10 мл
Продано
Гель-лак Oxxi №025, 10 мл
Продано
Гель-лаки Oxxi

Американський бренд-виробник професійних матеріалів для манікюру та педикюру Oxxi набув широкої популярності серед нейл-майстрів завдяки своїй продукції високої якості. Покриття цієї торгової марки відрізняються не тільки багатою палітрою кольорів, але і стійкістю, міцністю і зручністю в роботі.

Гель-лак Oxxi має правильну текстуру, що гарантує рівномірний розподіл по нігтьовій пластині, сильну адгезію з нею і яскравий насичений відтінок навіть в один шар. Майстри нігтьового сервісу відзначають інші переваги продукції бренду. Гель-лак Оксі не розтікається при нанесенні, що скорочує час роботи і дозволяє заощадити засіб.

ТМ Оххі: гель-лаки бренду та їх основні види

У колекціях виробника представлені такі види покриттів:

  • Трифазний гель-лак Oxxi. Це засіб 3 в 1, що включає базу, кольорове покриття і фініш. Має щільну консистенцію гелю, завдяки чому не розтікається та забезпечує стійке покриття протягом тривалого часу.
  • Гель-лак Оксі Екстра Стронг. Спеціальна серія гель-лаків для ультрастійкого манікюру. Їхня особливість ще й у тому, що перед нанесенням можна не знімати попереднє покриття.
  • Гель-лак Оксі Супер Стронг. Найстійкіша колекція покриттів, що відрізняються густою текстурою та високою щільністю кольорових пігментів.

Працювати з гель-лаками бренду – справжнє задоволення. Їх вибирають як професіонали, що працюють у салоні, так і любителі, які пізнають ази нейл-дизайну у себе вдома.

Основні переваги гель-лаків Oxxi

У складі гелевих лаків бренду є натуральні компоненти, що робить продукцію безпечною. Її використання сприяє зміцненню нігтьової пластини та додатковому захисту від негативного впливу зовнішнього середовища.

До інших переваг покриттів відносяться:

  • Простота у використанні. Правильна щільна текстура лаків гелю даного виробника робить можливість їх застосування навіть в домашніх умовах.
  • Висока міцність. Ваш манікюр не втратить своєї презентабельності та стійкості протягом 3-4 тижнів з моменту нанесення. За цей час на покритті не утворюються сколи та тріщини, а колір залишиться таким же насиченим.
  • Різноманітність відтінків. У колекціях бренду налічується понад 200 кольорів, що відкриває перед майстром можливості для експериментів у нейл-дизайні.

Технологія нанесення гель-лаку Oxxi

Щоб на 100% оцінити всі переваги продукції бренду, необхідно дотримуватись технології покриття гелевими лаками. Особливо, якщо процедура виконується вдома.

Етапи нанесення гелевого покриття:

  • Спочатку ретельно підготуйте нігтьову пластину - відсуньте і обережно видаліть кутикулу, надайте нігтям бажану форму.
  • Далі ретельно обробіть поверхню нігтя знежирювачем та нанесіть праймер. Останній засіб використовується для того, щоб забезпечити якісне зчеплення гель-лаку з нігтьовою пластиною.
  • Потім нанесіть основу і просушіть її в лампі.
  • Тепер можна наносити гель-лак Оксі та після його висихання покривати топом.

Також рекомендується обробляти шкіру навколо нігтів спеціальною олією для кутикули - це запобігатиме пересиханню.

Де можна придбати гель-лаки Оксі?

Якщо ви хочете придбати гелеві покриття, а також інші інструменти та матеріали для манікюру, рекомендуємо обрати спеціалізований інтернет-магазин IgBeauty. На нашому сайті ви знайдете все необхідне для роботи вдома або в салоні.

В онлайн-каталозі IgBeauty представлені колекції гель-лаків Oxxi для створення святкового, повсякденного, класичного трендового нейл-дизайну. Тут ви без проблем підберете потрібний відтінок та текстуру покриття та зможете замовити професійні засоби за прийнятною ціною з доставкою у ваше місто.

Для отримання детальної інформації та додаткових консультацій звертайтесь до менеджерів IgBeauty, і вони нададуть відповіді на всі ваші запитання!