Професійний стерилізатор сухожарова шафа CH-360T

Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
В наявності
Артикуль: 35127
Виробник: Global Professional
Відгуки: 0
1 589.00 грн.
Характеристики: (Дивитись усі)
Вид продукції
Сухожарова шафа
Дисплей
Ні
Потужність
300 Вт
Опис


Сухожарова шафа CH-360T — це стерилізатор, який працює за принципом термічної обробки. Призначений для стовідсоткового знезараження металевих інструментів: манікюрного, медичного і косметологічного використання.У порівнянні з іншими стерилізаторами, ціна на сухожар CH-360T, не з низьких. Це виправдано високою ефективністю і широким спектром дій приладу.Сухожар CH-360T квадратної форми та виготовлений з термостійкого металу. З боків розташовані дерев'яні ручки, для безпечного переміщення під час роботи. А під дном встановлені ніжки, що не плавиться від високих температур і не дають пошкодити поверхні.CH-360T має дисплей з двома барабанами: один регулює температуру (до 220 ?) ??з індикатором зеленого кольору, який горить, коли апарат нагрівається. Другий виставляє температуру (до 60 хвилин) з червоним індикатором, що вказує на роботу стерилізатора.


Принцип роботи:

У термостатну камеру вбудована спіраль, вона розігріває повітря до високих температур. За рахунок вентиляції гарячого потоку, відбувається стовідсоткова стерилізація інструментів. За стандартами, досить однієї години знезараження приладів у сухожарі при 180 ?.


Переваги сухожарового стерилізатора CH-360T:


  • стовідсоткова стерилізація інструментів;


  • простота використання;


  • можливість повного занурення інструментів;

Як користуватися:


  • помістіть інструменти на залізний піднос (не страшно, якщо вміст буде стикатися один з одним). Потім вставте його в стерилізатор CH-360T так, щоб отвори підноса і камери збігалися, це необхідно для якісної стерилізації. Закрийте кришку. Підключіть сухожарову шафу до живлення і виставте необхідні параметри на дисплеї;


  • після завершення процесу, Ви почуєте характерний сигнал;


  • не відкривайте стерилізатор відразу, дайте йому трохи охолонути;


  • використовуйте спеціальні ручки, які додаються до стерилізатора, щоб безпечно підняти тацю.Для зручності, можна використовувати крафт-пакети для стерилізації. Їх ми теж продаємо в нашому інтернет-магазині. Вони не завадять знезараженню і в них зручно зберігати інструменти після стерилізації не піддаючи повторному зараженню з зовнішнього середовища.УВАГА! В ОБОВ'ЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ ПЕРЕД ЕКСПЛУАТАЦІЄЮ ЗНІМІТЬ ЗАХИСНУ ПЛІВКУ!


Зверніть увагу!

Даний товар не підлягає поверненню або обміну якщо користувачем знято заводські плівки!

Гарантія не діє у разі згорання елементів, через перепад напруги у електромережі!


Характеристики
Характеристики
Вид продукції
Сухожарова шафа
Дисплей
Ні
Потужність
300 Вт
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Професійний стерилізатор сухожарова шафа CH-360T
1 589.00 грн.