Дезінфектор Biolong

Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
В наявності
Артикуль: 11-6816
Виробник: Biolong
Відгуки: 0
110.00 грн.
Характеристики: (Дивитись усі)
Об`єм
250 мл; 1000 мл
Опис
Застосовується для стерилізації манікюрних, педикюрних та інших косметичних інструментів. Ефективний щодо грамнегативних та грампозитивних бактерій (в т.ч. СНІДу, гепатиту, поліомієліту), грибів роду Кандида та дерматофітів, а також спороутворюючих бактерій.

Дія його безпечна для користувачів та зовнішнього середовища, оскільки вона повністю розщеплюється. Гіпоалергенний, відрізняється відсутністю кислот та фосфатів. Флакон із розпилювачем робить зручним застосування дезінфектора для манікюрних, педикюрних, перукарських та інших видів косметичних інструментів.

Не ушкоджує вироби зі сплавів металів, пластмаси, нержавіючої сталі, шкіри, тканини, скла, дерева та лакофарбові покриття.

Спосіб застосування
  • Стерилізацію манікюрного, педикюрного та іншого косметологічного інструменту проводять у емальованих, скляних чи пластмасових ємностях.
  • Зануріть інструмент у розчин повністю, заповнюючи ним усі канали та порожнини виробів, запобігаючи утворенню повітряних пробок.
  • Товщина шару розчину над виробами має бути не менше 1 см.
  • Час стерилізації – 15 хвилин.
  • Для стерилізації виробів засіб можна використовувати багаторазово, якщо їхній вигляд не змінився, але не більше 7 днів.
Характеристики
Характеристики
Об`єм
250 мл; 1000 мл
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Дезінфектор Biolong
110.00 грн.